CZY TO MOŻLIWE, ABY ZABRAĆ STĄD, PRZENIEŚĆ TAM ?
POZBYĆ SIĘ NADMIERNYCH KILOGRAMÓW I PRZENIEŚĆ JE W INNE MIEJSCE? 

Rewolucja w dziedzinie technologii, która daje Ci tą możliwość. W całkowicie naturalny sposób pozwala uzyskać zachwycające piersi, krągłe pośladki, czy wyraziste kości policzkowe, a przy tym możesz cieszyć się wąską talią, smukłymi udami czy płaskim brzuchem.

Umów się już dziś na konsultacje.  Zapraszam na spotkania z Naszymi ekspertami w dziedzinie chirurgii plastycznej , współpracujemy dr Andrzejem Ilkowem oraz dr Markiem Rodzeniem

DR N. MED. MAREK RODZEŃ
Leszno
www.novaclinicleszno.pl

Urządzenie BeautiFill stosowane w Nova Clinic Lesz-no pozwala nie tylko pozbyć się niechcianego tłuszczu z brzucha, okolicy lędźwiowej, ramion, ud, ale również w całkowicie naturalny sposób uzyskać zachwycające piersi, krągłe poślad-ki, czy wyraziste kości policzkowe, a przy tym pozwala się cieszyć wąską talią, smukłymi udami czy też płaskim brzuchem. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym i trwa około 2 godzin. Liposukcja z transferem tłuszczu do piersi, twarzy, grzbietu dłoni lub pośladków jest bezpieczna, mało obciążająca i nie daje ryzyka powikłań onkologicznych.

LEK. MED. ANDRZEJ ILKÓW
Koszalin
www.pro-beauty.pl

Nowoczesna, ale już sprawdzona, niezawodna i bezpieczna technologia, umożliwiająca modelowanie ciała. W jednym systemie – skuteczna liposukcja, lifting tkanek i możliwość pozyskania wysokiej jakości, żywego materiału do lipotransferu w inne miejsce na ciele. Zastosowanie na dużych obszarach ciała – jak np. brzuch i boki, oraz dzięki możliwości zastosowania cieńszych kaniul i światłowo-dów również na małych powierzchniach jak np. podbródek. Skuteczna również w leczeniu nadpotliwości pach.

OFERTA SPECJALNA!
30% OFF NA NATURALNE PIĘKNO

Drodzy Klienci,

Zgodnie z rozporządzeniem wydanym przez Ministerstwo Zdrowia o stanie zagrożenia epidemicznego w Polsce, w trosce o Państwa zdrowie oraz Naszego Zespołu, Klinika pozostaje zamknięta.

Wszystkie zabiegi w tym czasie zostaną przełożone na inne dogodne dla Państwa terminy.

Jednocześnie pozostajemy do Państwa dyspozycji

 

BEZPŁATNE KONSULTACJE ON-LINE
POD NUMERAMI TELEFONÓW:

+48 517 121 848       |      +48 517 246 757