Dr Andrzej Ilków

Chirurg / lekarz medycyny estetycznej

Specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej. Posiada certyfikaty: endoskopii diagnostycznej i zabiegowej, ultrasonografii dopplerowskiej, opieki paliatywnej i wiele innych, odbył liczne szkolenia z procedur medycyny plastycznej i estetycznej. Uczestniczył w wielu konferencjach krajowych i zagranicznych.

Ukończył akademię medyczną w Gdańsku w 1997 r.
Ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania w służbie zdrowia.

Doświadczenie zdobywał w oddziale chirurgii ogólnej naczyniowej i onkologicznej , poradniach chirurgii ogólnej, naczyniowej, onkologicznej, hospicjum, pogotowiu ratunkowym i SOR w Koszalinie . Kierował oddziałem chirurgicznym, blokiem operacyjnym, pracownią endoskopową, poradnią chirurgiczną i izbą przyjęć w szpitalu powiatowym w Białogardzie. Aktualnie pracuje w oddziale chirurgii onkologicznej szpitala wojewódzkiego w słupsku i klinice ginekologii onkologicznej centrum onkologii w Bydgoszczy.
Od 19 lat prowadzi prywatną praktykę chirurgiczną, a obecnie również prywatną klinikę chirurgii i medycyny estetycznej w Koszalinie.

Od kilku kadencji jest zastępcą rzecznika odpowiedzialności zawodowej OIL w Koszalinie.

Drodzy Klienci,

Zgodnie z rozporządzeniem wydanym przez Ministerstwo Zdrowia o stanie zagrożenia epidemicznego w Polsce, w trosce o Państwa zdrowie oraz Naszego Zespołu, Klinika pozostaje zamknięta.

Wszystkie zabiegi w tym czasie zostaną przełożone na inne dogodne dla Państwa terminy.

Jednocześnie pozostajemy do Państwa dyspozycji

 

BEZPŁATNE KONSULTACJE ON-LINE
POD NUMERAMI TELEFONÓW:

+48 517 121 848       |      +48 517 246 757